Тренерот на Вардар се уште е во шок и нема објаснување!


2 копии
6 копии

Tренерот на ракометниот клуб Вардар, Едуард Кокшаров e задоволен по победата над Пекинг СУ во СЕХА лигата. „Имавме цел и успеавме да ја оствариме. Најважно ни ...
| | веќе видена | слични

Вардар триумфираше во Загреб на дуел против Пекинг СУ со 36-28, но поважно за натпреварот е што младите играчи на „црвено-црните” и оние што поретко добиваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 233 | | | веќе видена

Зоран Заев далеку од очите на македонската јавност, смени член на историската комисија со Бугарија. Воедно, министер од владата на Бојко Борисов јавно соопшти ...
сите 205 | | | веќе видена

Македонската одбојкарска репрезентација со одличен настап на квалификацискиот турнир во Скопје си обезбеди пласман на Европското првенство. Ова за нас ќе биде ...
сите 128 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренерот на Вардар се уште е во шок и нема објаснување!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: