Шокираниот Кокшаров ја посочи најслабата точка на Вардар во Унгарија


Едуард Кокшаров имаше „пеколно крштевање“ во Лигата на шампионите откако го презема Вардар непосредно пред гостувањето во Веспрем, натпревар кој сигурно нема ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

Tренерот на ракометниот клуб Вардар, Едуард Кокшаров e задоволен по победата над Пекинг СУ во СЕХА лигата. „Имавме цел и успеавме да ја оствариме. Најважно ни ...
| | веќе видена | слични

Вардар триумфираше во Загреб на дуел против Пекинг СУ со 36-28, но поважно за натпреварот е што младите играчи на „црвено-црните” и оние што поретко добиваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, на крајот на оваа или на почетокот на следната недела најавува старт на собирањето на потписи против Законот за ...
сите 589 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 171 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Иванка Василевска, во вечерашното издание на дебатната емисија „Јади Бурек“ на ТВ Сонце зборуваше за историските прашања во однос ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шокираниот Кокшаров ја посочи најслабата точка на Вардар во Унгарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: