ЕХФ: Вардар има проблем со составот, не со тренерот


повеќе

Останато

Зоран Заев далеку од очите на македонската јавност, смени член на историската комисија со Бугарија. Воедно, министер од владата на Бојко Борисов јавно соопшти ...
сите 599 | | | веќе видена

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 233 | | | веќе видена

Белата куќа, каде што живее претседателот на САД, денес ќе добие нов станар, бидејќи по инаугурацијата, Џо Бајден официјално ќе стане човекот што ќе ја води ...
сите 163 | | | веќе видена

Словенечкиот репрезентативец Рок Овничек на стартот од сезонава го потенцираше токму Кире Лазаров како ракометар кој најмногу му помогнал во адаптацијата по ...
сите 83 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 131 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 314 пациенти позитивен и суспектен на коронвирусот. По ...
сите 453 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕХФ: Вардар има проблем со составот, не со тренерот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: