Игор Јанушев: На 12 април ВМРО-ДПМНЕ ќе отпочне со обнова на Македонија


2 копии

Заев открива огромно ниво на нервоза, како и огромна несигурност и нестабилност, дури и психотично однесување, а сето тоа како резултат на соочувањето со ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Државата ја однесоа во ќорсокак, без надеж за подобра иднина.  Посветени се само на крадење, рекет и политички реваншизам. СДСМ го урна политичкиот, правниот и ...
| | веќе видена | слични
10 копии

На 3 јануари му завршува криминално-политичката кариера на Зоран Заев. Зоран Заев паѓа од власт и тоа е реалност, исто како што вртоглаво и паѓаат рејтинзите ...
| | веќе видена | слични
11 копии
2 копии

Хрватскиот весник „Слободна Далмација“ предвидува пад на Владата на Зоран Заев поради неуспехот на неговата политика преку отстапки со националните интереси да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 99 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Игор Јанушев: На 12 април ВМРО-ДПМНЕ ќе отпочне со обнова на Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: