Лалана потсети дека не треба да го забораваат (Видео)


3 копии

Екипата на Ливерпул продолжи да маршира кон тронот во Премиер лигата откако го анулираше киксот против Манчестер Јунајтед (1:1) славеќи на дерби пресметката ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тотенхем го има најлошиот старт во последните неколку години, а тоа го кажуваат и статистичките показатели. Поразот на „Енфилд“ од Ливерпул (2:1) го фрли тимот ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Ливерпул формата од претходната сезона ја пренесоа и во новата, каде се лидери на табела во ПЛ. Претходната сезона ја освоија титулата во ЛШ, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед не игра добро во оваа сезона, а и резултатите не се посакуваното ниво, па поради тоа тимот трпи доста критики како и тренерот Оле Гунар ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Актуелната политичка ситуација во нашата држава во пресрет на изборите била темата на денешната средба на премиерот Зоран Заев со шефот на Мисијата на ОБСЕ во ...
сите 802 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска,Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 142 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 265 | | | веќе видена

Македонската репрезентација одигра одлично прво полувреме во последниот натпревар од квалификациите за ЕП 2020, против Израел, во кое по шест извонредни ...
сите 20 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лалана потсети дека не треба да го забораваат (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: