Ваква статистика голман на Реал не смее да има

Јан Облак важи за еден од најдобрите голмани на денешницата, а тоа го покажува со своите игри во дресот на Атлетико Мадрид. Освен игрите, дека станува збор за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неверојатно звучи податокот за досегашниот дел од сезоната дека белгискиот голман на Реал Мадрид има повеќе примени голови од одбрани. Тибо Куртоа има само 11 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 230 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во пресрет на владината седница во Тетово истакна дека за оваа политичка гарнитура најважно е здравјето на граѓаните и затоа внимателно се ...
сите 163 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Ево Моралес, претседателот на Боливија кој деновиве поднесе оставка, вчера пристигна во Мексико каде што доби азил. На аеродромот беше пречекан на аеродромот ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ваква статистика голман на Реал не смее да има

Од:
До кого (е-маил):
Порака: