Саниран дефект и прекин во водоснабдувањето

2 копии
5 копии

Поради дефект прекинато водснабдување ќе имаат улуиците „Карл Либнехт“ „Карл Хрон“ и „Анри Барбис“.„Ве известуваме дека на ден 25.10.2019 година поради уличен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ кои членуваат во Комисијата за труд и социјална политика вчера одбија да дискутираат за измени на законот кои предвидува зголемување ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саниран дефект и прекин во водоснабдувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: