РЕТРО - Тимоние: Датум не добивте и ЗАРАДИ ДВОЈАЗИЧНОСТА


2 копии

За само неколку месеци премиерот Зоран Заев даде сосема спротивни изјави околу тоа дали Европската унија дала гаранции оти Македонија во октомври ќе добие ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Поранешниот премиер на Република Македонија Никола Груевски се огласи со статус на социјалната мрежа Фејсбук. Вистинската причина заради која Заев се одлучи на ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер Никола Груевски со статус на Фејсбук го коментира потегот на Зоран Заев да побара избори по неуспехот да добие датум за преговори. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 676 | | | веќе видена

Иако работата е завршена околу членот 11 од Законот за помилување, во емисијата „Вин Вин“ на Телма телевизија пратеникот Антонијо Милошоски истакна дека ...
сите 599 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 92 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ соочена со убедлив и извесен пораз на претстојните парламентарни избори кулминира со нервозни соопштенија и страв дека вистината за нивниот најнов ...
сите 62 | | | веќе видена

И претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ѝ верува на баба Перса. Суровиот живот во Волково е ситината која излегува на површина, вели Мицкоски ...
сите 194 | | | веќе видена

Додека енергијата на Месечината во Овен се движи директно, се движиме во квадратот на Сонцето и Нептун, што ни дава сосема поинаква насока. Затоа и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

РЕТРО - Тимоние: Датум не добивте и ЗАРАДИ ДВОЈАЗИЧНОСТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: