Матип го продолжи договорот со Ливерпул до 2024 година


Димитар Бербаров во периодот од 2008 до 2012 година го носеше дресот на Манчестер јунајтед. Во тие четири сезони, Бербатов се израдува на две титули во Премиер ...
| | веќе видена | слични

Џејмс Милнер е еден од играчите кој дефинитивно секој тренер би го посакал, играч кој е фит и подготвен за секоја улога на теренот и едноставно се бори за ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед по првите девет коло во Премиер лигата освои само 10 бодови што во моментов му го носи 14 место на табелата, ситуација која е далеку од тоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Со усвојувањето на Законот за попис на населението се создадени нормативните услови да се реализира оваа важна статистичка операција после 19 години, објави ...
сите 386 | | | веќе видена

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, вчера ја напушти Белата куќа давајќи ветување на американскиот народ во кое кажа „ние ќе се вратиме“. Но, тој ...
сите 132 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и потпретседателот на партијата Александар Николоски, денеска во Загреб имаа средба со премиерот на Република ...
сите 225 | | | веќе видена

Сопственик на угостителски објект во Дебар заработи кривина пријава поради постоење основано сомнение за сторено казниво дело „непостапување според здравствени ...
сите 277 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Матип го продолжи договорот со Ливерпул до 2024 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: