Даниел Тренчовски објави преработка на големиот хит од Џенан Лончаревиќ


Македонскиот пејач кој својата музичка кариера успешно ја гради во Франција, Даниел Тренчовски – Дани Лајв неодамна објави нова преработка на голем хит од ...
| | веќе видена | слични

Станува збор за леб кој се прави од 70 скакулци. Не е грешка во текстот, добро прочитавте, скакулци. Фазер Пекара во Финска подготвува векни леб користејќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нема Македонец кој не се срами од додворувањето на Заев кон бугарската влада на штета на македонските интереси. Зоран Заев го продава македонскиот идентитет, ...
сите 194 | | | веќе видена

Питер Шилтон беше голманот на англиската репрезентација која во 1986 година го загуби четвртфиналето на Светското првенство од Аргентина, мечот кога Марадона ...
сите 218 | | | веќе видена

Антифашистичката борба е во темелите на современата македонска држава, а во таа борба сме се бореле против оние кои беа на страната на фашистите, вели ...
сите 149 | | | веќе видена

Македонската и бугарската влада се во постојан контакт и размена на идеи за изнаоѓање на можни решенија, кои ќе обезбедат европска иднина на земјава, со ...
сите 604 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Даниел Тренчовски објави преработка на големиот хит од Џенан Лончаревиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: