Викенд хороскоп: За Бикот пријатен викенд, за Водолијата викенд поволен за финансии

Овен (21.03 – 20.04) Ќе остварите значително подобрување на полето на финансиите. Многу сте задоволни од деловните случувања. Сакате да остварите стабилен ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Дали денот ќе си го посветите на вас или повторно ќе ги ставите другите на прво место? Каков почеток на викендот ве очекува? Семејство, пријатели, љубов или ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Неочекувана, но повеќе од добрeдојдена ќе ви дојде финансиската стимулација која ќе ви го разубави денот. Сега можете да размислите за шопингот по кој ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Пред вас е викенд во кој ќе имате прилика да бидете слободни и целосно да се одморите од работата. Во љубовта нови љубовни случувања се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 224 | | | веќе видена

Говорејќи за европската перспектива на Западен Балкан, Пајат рече дека ништо не може да биде подобро за Солун, за Северна Грција и за грчката безбедност од тоа ...
сите 649 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 399 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 72 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викенд хороскоп: За Бикот пријатен викенд, за Водолијата викенд поволен за финансии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: