Не ме прашувајте мене за бројчаникот на „Триумфална“

Универзитетскиот професор Трајко Славески во емисијата „Што не е Јасно“ кој потенцираше дека државата треба да направи 10 годишна економска стратегија која би ...
| | веќе видена | слични

На телевизија Алфа во емисијата „Што не е јасно“ гостуваше членот на извршниот комитет на ВМРО ДПМНЕ и универзитетски професор Трајко Славески кој кажа дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 125 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски откри дека на изборните листи за предвремените парламентарни избори во април ќе ги предводат лица кои до сега не ...
сите 76 | | | веќе видена

Вчераутро, некаде околу 08: 50 часот во с.Оризаре, Општина Липково, на регионалниот пат Липково - Куманово, Е.Е.(19) од с.Отља, Општина Липково, управувајќи ...
сите 215 | | | веќе видена

Еден ден откако опозициската лидерка Жанин Анес се прогласи за привремен претседател на Боливија, а два дена по оставката на Ево Моралес, во земјата избија ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не ме прашувајте мене за бројчаникот на „Триумфална“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: