Јувентус дава помалку – Роналдо има огромни придобивки од Инстаграм!


Кристијано Роналдо доминира не само на теренот, туку и надвор од него. Португалецот е „крал“ на социјалните мрежи. Најпосетуваниот профил на Инстаграм во ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителката Миа Костова е поприлично активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде секојдневно комуницира со фановите и им одговара на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Актерката Џенифер Анистон неодамна направи Инстаграм профил и предизвика големо внимание во јавноста, бидејќи во рекорден рок доби милион следачи, а неколку ...
| | веќе видена | слични

Манекенката и инфлуенсерка Деми Роуз има една убава навика со која ги развеселува нејзините пријатели на Инстаграм. Не е важно каде е и колкава е ...
| | веќе видена | слични

Треба да ви биде удобно во сопствената кожа – ова е пораката на Бразилката Рената Неја која на духовит начин ја прикажува бесмисленоста зад Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американските безбедносни служби во моментов испитуваат голем број закани упатени кон конгресмените пред најавеното продолжение на расправата во Сенатот за ...
сите 341 | | | веќе видена

Независната угостителска комора во петок ќе има средба со вицепремиерот Фатмир Битиќи, на која ќе се разговара за нивните барања за дополнителна државна помош ...
сите 193 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Хрватската репрезентација сè уште има шанса да се пласира во четвртфиналето на Светското првенство. На Хрватска вечерва и требаше пораз на Аргентина од Катар, ...
сите 97 | | | веќе видена

Зошто наместо Владата, викендов членовите на македонскиот дел од заедничката македонско-бугарска комисија за прашања од историјата и за учебниците беа ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус дава помалку – Роналдо има огромни придобивки од Инстаграм!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: