Каде е Кристијано Роналдо, таму се и парите!!!

Големо олеснување за екипата на Лече претставува информацијата дека на утрешниот натпревар од Серија А против Јувентус, нема да имаат потреба да се грижат како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Капитенот на Јувентус, Џорџо Кјелини потврди дека нема да игра „повеќе од две години“ и ја отфрли можноста да стане фудбалски тренер по крајот на кариерата. ...
| | веќе видена | слични

Јувентус сака нов Роналдо, помлад, не со иста способност со еден трансфер да го смени економскиот трговски биланс, затоа што Кристијано во тоа е единствен, но ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
2 копии

Џорџо Кјелини заработи тешка повреда на коленото при крајот на месец август и поради тоа ќе пропушти голем дел од натпреварувачката сезона, но со оглед на тоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални, кој беше уапсен во неделата по пристигнувањето од Берлин, тврди дека шефот на државата Владимир Путин има своја ...
сите 238 | | | веќе видена

И Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, денеска реагираше за големото полициското присуство на вчерашното празнување на Богојавление на охридското ...
сите 191 | | | веќе видена

Пријава против 49 лица кои вчера го славеа празникот Водици во Охрид, ќе поднесе полицијата. Министерството за внатрешни работи ја сомничи, групата верници кои ...
сите 300 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден, планира да ја почне својата нова администрација денеска попладне со први наредби за враќање на САД во Парискиот ...
сите 181 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каде е Кристијано Роналдо, таму се и парите!!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: