Пандев: Наполи во Елмас доби големо засилување, тој е роден победник


Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Италија Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во ...
| | веќе видена | слични

Новиот тренер на Џенова, Тијаго Мота имаше многу пофални зборови за Горан Пандев на денешната прес конференција на која се претстави и ги кажа своите идеи за ...
| | веќе видена | слични

Новиот тренер на Џенова, Тијаго Мота денеска се појави пред новинарите и проговори за својата нова авантура, стратегот имаше и пофални зборови за нашиот Горан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тијаго Мота беше официјално претставен како нов тренер на Џенова, каде што го чекаа прашањата за неговата невообичаена 2-7-2 фудбалска формација и улогата која ...
| | веќе видена | слични

Џенова експресно реагираше на низата лоши резутлати и како свој прв избор го издвои Тијаго Мота, а откако поранешниот играч за врска го одработи и првиот ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот калчолигаш, Џенова во текот на денешниот ден и официјално му даде отказ на тренерот Аурелио Андреацоли поради лошите резултати и само петте ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев и неговите соиграчи од Џенова ќе соработуваат со Тијаго Мота, кој и официјално е претставен како нов тренер на 9-кратниот италијански првак. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Владата предводена од СДСМ преку одговорно и домаќинско работење покажува што значи вистинска грижа за граѓаните. Го враќаме достоинството на пензионерите, ...
сите 222 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 124 | | | веќе видена

Деветнаесетгодишна девојка од селото Отља, Липково со автомобилот удрила во 23-годишен пешак од селото Лојане.Несреќата се случила на регионалниот пат Липково ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на чело со Претседателот на партијата – проф. д-р Христијан Мицкоски одлучи да го водам Републичкиот Изборен Штаб. Ова за мене ...
сите 78 | | | веќе видена

Еден ден откако опозициската лидерка Жанин Анес се прогласи за привремен претседател на Боливија, а два дена по оставката на Ево Моралес, во земјата избија ...
сите 233 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандев: Наполи во Елмас доби големо засилување, тој е роден победник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: