Мицкоски: Нивната неспособност не смее да стане неспособност на сите


Престседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари состанок со Општинскиот Комитет Гевгелија, по што го посети и населеното место Богородица. Се ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Криминалната банда на власт предводена од аболицираниот Заев го загорчи животот на граѓаните на Република Македонија, наместо живот, донесе чемер и јад, ...
| | веќе видена | слични

Нема крај на поразите кои Зоран Заев и ги носи на Република Македонија и македонскиот народ. Нема крај ни на понижувањата, рекетот, криминалот, корупцијата, и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски соопшти дека на седницата на Извршниот комитет на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ им го честитал приемот и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Земјоделците во Македонија под власта на Заев го живеат својот најлош период, ова денеска преку прес-конференција за јавноста го истакна Цветан Трипуновски од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скопскиот Апелациски суд го објави решението за пуштањето од притворот во Шутка на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева во домашен притвор. - ...
сите 305 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 150 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи денеска ги повика граѓаните кои ја користат апликацијата „МојДДВ“ да извршат проверка на податоците од трансакциската сметка заради ...
сите 67 | | | веќе видена

На самитот на Европската народна партија во Загреб се случи целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Не само што се ...
сите 93 | | | веќе видена

Најдобрите фудбалери ги завршија квалификациите на „историското“ трето место и веќе се фокусираат на новите настапи во Лигата на нации, иако до нив има уште ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Нивната неспособност не смее да стане неспособност на сите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: