Димитар Апасиев и Петар Арсовски во „Само вистина“

Почитувани трагачи по вистината,  Се ближи крајот на неделата но не и крајот на потрагата по вистината со нашите вечерашни гости, пратениците од ВМРО-ДПМНЕ и ...
| | веќе видена | слични

Поранешната пратеничка Ѓулистана Марковска вечерва во Само вистина на Канал 5 изјави дека изборите нема да решат ништо. Taa смета дека има масовна апатија кај ...
| | веќе видена | слични

Затоа со нашите вечерашни гости, поранешните пратеници од СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ, Митре Велјаноски и Ѓулистана Марковска ќе ги батаме одговорите на отврените ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред утрешната седница на владата во Тетово, Теута Арифи конечно реши да поработи и како градоначалничка им нареди на комуналните служби да го исполираат ...
сите 110 | | | веќе видена

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 193 | | | веќе видена

ОВЕН Не сте подготвени за промени во деловното поле. Можно е да одбиете некоја понуда но во моментов ви е најважно да ја задржите работата која ја имате. ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Димитар Апасиев и Петар Арсовски во „Само вистина“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: