Димитар Апасиев и Петар Арсовски во „Само вистина“

Почитувани трагачи по вистината,  Се ближи крајот на неделата но не и крајот на потрагата по вистината со нашите вечерашни гости, пратениците од ВМРО-ДПМНЕ и ...
| | веќе видена | слични

Поранешната пратеничка Ѓулистана Марковска вечерва во Само вистина на Канал 5 изјави дека изборите нема да решат ништо. Taa смета дека има масовна апатија кај ...
| | веќе видена | слични

Затоа со нашите вечерашни гости, поранешните пратеници од СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ, Митре Велјаноски и Ѓулистана Марковска ќе ги батаме одговорите на отврените ...
| | веќе видена | слични

Останато

Спорот со Бугарија може да се реши само ако доследно се почитува и македонскиот и бугарскиот народ и со избегнување на опасната стапица на историскиот ...
сите 144 | | | веќе видена

Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
сите 224 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 144 | | | веќе видена

Две турски компании влегоа во конкуренција за изградба на магистралниот гасовод во Северна Македонија, објави министерот за економија Крешник Бектеши.„ ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Димитар Апасиев и Петар Арсовски во „Само вистина“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: