Барди направи „магија“ на тренинг на Леванте (Видео)


Хуан Мануел Калдерон го следел во живо натпреварот меѓу Севилја и Леванте кој се одигра изминатиов викенд, што за него претставува прв јавен настан откако беше ...
| | веќе видена | слични

Енис Барди ги пропушти двата квалификациски натпревари на македонската фудбалска репрезентација, но во тој период, ја санираше повредата на мускулот која ја ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Енис Барди, по паузата поради повреда и пропуштањето на октомвриските репрезентативни настапи, повторно се врати на терените. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Обновениот пристап во процесот на проширување на Европската унија што го бара Франција, во кој владеењето на правото и темелните права остануваат во прв план, ...
сите 529 | | | веќе видена

Владата на Зоран Заев го жртвува развојот на државата заради поткуп на гласачите, вели професор д-р Трајко Славески, член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 237 | | | веќе видена

Во комбинатот ОХИС во Скопје има „хемиска бомба“ од околу осум тони жива, која десетина години е оставена да тече по погонот за електролиза, да испарува во ...
сите 159 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 140 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација попладнево со чартер лет од Виена се врати во Скопје по квалификацискиот натпревар со Австрија кој синоќа го загуби со ...
сите 182 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барди направи „магија“ на тренинг на Леванте (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: