Ковач се правда за контроверзната изјава за Милер: Тоа беше моја грешка, се изразив неправилно

Очекувањата во Германија се Милер да го врати својот првотимски статус во редовите на „Баварците“, тоа може да се случи уште претстојниов викенд на мечот ...
| | веќе видена | слични

Легендата на германскиот фудбал, Дитмар Хаман удри по Кутињо велејќи дека Бразилецот е само еден просечен полуфудбалер. Тој смета дека Кутињо е половина ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот германски фудбалер, и членот на Ливерпул и Баерн Минхен, Дитмар Хаман, прилично многу го „исплука“ фудбалерот на Баварците, Филипе Кутињо. За него, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Филипе Кутињо на првите неколку натпревари успеа да ги воодушеви Нико Ковач и Хасан Салихамиџиќ, но во ситуација кога Баерн Минхен почна да остварува доста ...
| | веќе видена | слични

Во Баерн се незадоволни и кога тимот победува, а на мета на критики повторно е тренерот Нико Ковач. Баварците вчера ја забележаа и третата победа во три кола ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ковач се правда за контроверзната изјава за Милер: Тоа беше моја грешка, се изразив неправилно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: