Навреден од 90 милиони долари, а не одиграл ниту еден меч во плејоф


ДеАндре Ајтон ќе паузира на следните 25 натпревари во НБА лигата, откако паднал на допинг тест. Центарот на Феникс санс бил позитивен на дијаретик и по само ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии

Каваи Ленард минатата сезона беше предводникот на Торонто репторс во освојување на историската прва титула во НБА лигата. ВО финалето, Торонто го победи Голден ...
| | веќе видена | слични

Лос Анџелес Клиперс со убедливи 141:122 победи на гостувањето кај Голден стејт, Адетокумбо блескаше во победа на Милвоки кај Хјустон со 117:111 Голден стејт ...
| | веќе видена | слични

ЛА Клиперс се наметнуваат како први фаворити во НБА лигата откако по стартната победа на градскиот ривал Лејкерс, сега ги декласираа Голден Стејт Вориорс со ...
| | веќе видена | слични

Изминатата вечер во НБА лигата беа одиграни три натпревари. Лос Анџелес Клиперси ја забележаа и втората победа на почетокот на најсилнатал ига во светот откако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 382 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2019 тестирања, а регистрирани се 820 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-279, ...
сите 362 | | | веќе видена

Уште во февруари, кога пандемијата на коронавирус брзо се рашири, Светската здравствена организација (СЗО) предупреди за поплава од дезинформации и лажни вести ...
сите 352 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче го покани Никола Пановски, универзитетскиот професор по микробилогија да ги посети ковид центрите на интерните клиники во ...
сите 703 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 162 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Американскиот претседател, Доналд Трамп, денеска изјави дека за него можеби ќе биде тешко да ги изнесе обвинувањата пред Врховниот суд за изборна измама за ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навреден од 90 милиони долари, а не одиграл ниту еден меч во плејоф

Од:
До кого (е-маил):
Порака: