Жителите од Подујево ЗАПРЕПАСТЕНИ од овие ЖИВОТНИ кои им излегоа ноќе, но што се тие?(ФOТO)


Стадо на диви свињи кои шетаа слободно низ улиците во едно косовско село, ги запрепасти тамошните жители. Индексонлајн Станува збор за селото Пенуша кое се ...
| | веќе видена | слични

Средбите со диви животни се секогаш интересни, особено кога ќе се случи некаква интеракција меѓу луѓето и животните. Од видео објавено на YouTube, направено во ...
| | веќе видена | слични

Цела Австралија ја бара оваа девојка која секое утро додека џогира извршува нужда помеѓу две возила, пренесуваат австралиските медиуми. Видеото кое стана ...
| | веќе видена | слични

На социјалната мрежа Фејсбук денеска се појави видео на кое јасно се гледа како змија слободно се шета во центарот на градот. Змијата поточно е уловена на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев рече дека на следните изборни листи на СДСМ 50 отсто од кандидатите ќе бидат жени. „Ние сме предводници на концептот 50-50 на застапеност ...
сите 509 | | | веќе видена

Владата на Зоран Заев го жртвува развојот на државата заради поткуп на гласачите, вели професор д-р Трајко Славески, член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 170 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 140 | | | веќе видена

Нашата програма ќе се базира на работа, работа и само работа на сите полиња исто како да го имаме добиено датумот, исто како да бркаме исполнување на сите ...
сите 155 | | | веќе видена

Во комбинатот ОХИС во Скопје има „хемиска бомба“ од околу осум тони жива, која десетина години е оставена да тече по погонот за електролиза, да испарува во ...
сите 136 | | | веќе видена

Ќе го почнам ова денешно обраќање, со еден цитат кој совршено се вклопува со денешните мигови „Времето е неподносливо тешко, проблемите надвиснале, но не ...
сите 275 | | | веќе видена

Полесна трговија, минување на стока без царини и чекање, патување без пасоши, полесно вработување во Србија, Македонија и Албанија за граѓаните на тие земји се ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жителите од Подујево ЗАПРЕПАСТЕНИ од овие ЖИВОТНИ кои им излегоа ноќе, но што се тие?(ФOТO)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: