Џенифер Анистон им возврати на „загрижените“ за необичниот детаљ на фотографијата


Откако пред некој ден популарната актерка го отвори Инстаграм профилот и ја постираше првата фотографија заедно со колегите од серијата „Пријатели“, направи ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џенифер Анистон отвори Инстаграм профил минатата недела и објави фотографии од собирот со актерите од серијата “Пријатели“. Веднаш после објавата, ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон се реши да им покаже на фановите како изгледа на едно снимање пред да настанат совршените , фотошопирани фотографии . ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Актерката Џенифер Анистон неодамна направи Инстаграм профил и предизвика големо внимание во јавноста, бидејќи во рекорден рок доби милион следачи, а неколку ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка доцни кога се во прашање социјалните медиуми.Џенифер Анистон го отвори својот Инстаграм профил пред само неколку дена, но тоа не ја спречи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката Џенифер Анистон на „Инстаграм“ објави фотографија од времето кога била девојче и го украде вниманието на речиси шест милиони обожаватели за многу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во голема мерка вицепремиерот Бујар Османи беше во право кога изјави дека Венецијанската комисија не е супермаркет па од нејзиниот извештај за Законот за ...
сите 287 | | | веќе видена

Вицепремиерот Бујар Османи истакна дека препораките од Венецијанската комисија ќе се применат , со забелешка дека ќе се води сметка неговата имплементација да ...
сите 93 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“.Министерот за ...
сите 162 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 68 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 146 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Анистон им возврати на „загрижените“ за необичниот детаљ на фотографијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: