Тренд аларм: Уникатен топ и џинс комбинација за лежерни излегувања

Ана Винтур, уредничката на модното списание „Вог“, ги избра најголемите модни трендови за в година. Рамни обувки Според нејзините зборови, рамните обувки ќе ...
| | веќе видена | слични

Без разлика дали живеете во стан или во куќа, просторот пред влезната врата би требало секогаш да ви е уреден. Тоа е првиот контакт со вашиот дом на секој што ...
| | веќе видена | слични

Ролката е парче облека кое што секоја жена мора да го поседува во својот плакар. Тоа е најпопуларното есенско парче кое може да се носи на безброј начини. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Американската авиокомпанија „Јунајтед ерлајнс“ во петокот започна да доставува вакцина против коронавирус произведена од фармацевтската компанија „Фајзер“ во ...
сите 178 | | | веќе видена

„Овој викенд во Софија се одржуваат тајни средби помеѓу македонски бугарски владини претставници. Ова досега Заев не го негираше. Според нашите информации се ...
сите 165 | | | веќе видена

Албанскиот претседател Илир Мета оценува дека фомирањето парламентарна анкетна комисија за извештајот на Дик Марти во врска со истрагата за злосторствата за ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренд аларм: Уникатен топ и џинс комбинација за лежерни излегувања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: