Еве зошто е опасно Ел Класико да се игра во Барселона (Фото)


2 копии

Барселона доби голем број критики од каталонската и шпанската јавност за изданието кое го имаше на гостувањето во Прага, а посебно бесен по крајот на средбата ...
| | веќе видена | слични

Каталонците стигнаа до втората победа во својата конкуренција од Лигата на шампионите,со седум бода се први во групата „Ф“, имаат три повеќе во однос на Интер ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона победи со 1:2 на гостувањето во Прага и „преживеа“ уште едно гостување во Лигата на шампионите, но сликата која ја понуди каталонскиот гигант на ...
| | веќе видена | слични

Голманот Марк-Андре тер Штеген беше вознемирен по нагтпреварот со Славија Прага, и рече дека „Барселона сè уште има работи за подобрување. „Каталонците“ се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Очекуваме од Европската комисија да ја слушне, не само Франција, туку и другите земји членки на ЕУ, и многу брзо да излезе со нова рамка преку кој ќе можеме, ...
сите 403 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска, во рамките на конгресот на Европската народна партија во Загреб, се сретна со премиерот на Бугарија, ...
сите 222 | | | веќе видена

Од УПОЗ потсетуваат дека бараат враќање на парите од штрајкот во 2016 година, итна измена на Законот за судска служба со која поинаку ќе се определи позицијата ...
сите 181 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Македонија квалификациите за ЕВРО 2020 во групата Г ги заврши на третото место со освоени 14 бодови.Имавме четири победи, две ремија и четири порази. ...
сите 349 | | | веќе видена

Новиот формат на Дејвис купот дебитира неделава во Мадрид и тоа во организација на компанијата „Космос“ зад која стои фудбалерот на Барселона, Жерард Пике. На ...
сите 172 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска и утре е во посета на Загреб каде во рамки на самитот на Европската Народна Партија во Загреб ќе оствари повеќе билатерални ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве зошто е опасно Ел Класико да се игра во Барселона (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: