Дамјан е број 1 во третото коло од АБА2

6 копии

МЗТ Скопје е единствениот непоразен тим по четири кола во АБА2 лигата, откако вечерва во „Јане Сандански“ падна вториот најдобар тим Борац Чачк при конечни ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарите на МЗТ Скопје го положија најтешкиот досегашен испит во оваа натпреварувачка сезона во АБА2 лигата, односно пред своите гледачи го совладаа Борац ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како може фирма која што нема искуство и нема дозвола да работи со складирање и уништување и транспорт на опасен отпад се нашла во кругот на фабриката и ...
сите 227 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски денеска по средбата со Емануел Макрон во Елисејската палата во Париз рече дека францускиот претседател ќе ја посети ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дамјан е број 1 во третото коло од АБА2

Од:
До кого (е-маил):
Порака: