СЕ ОГЛАСИ И МИЛЕ ПАНИКА: Ако не нѝ дадат датум, сите ќе се иселиме кај нив


На својот твитер профил се огласи и популарниот Миле Паника. Еве што тој напиша во неговиот твит во врска со датумот за преговори со ЕУ: -Неќеле ваква багра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Универзитетската професорка Тања Каракамишева преку Твитер побара од премиерот во заминување Зоран Заев да не влева лажна надеж дека Советот за општи работи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На лидерската средба е договорено предвремените парламентарни избори да се одржат на 12 април 2020 година.Нашиот народ ќе си го потврди исправниот пат по кој ...
| | веќе видена | слични
8 копии
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 326 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 192 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 229 | | | веќе видена

Децата да се вратат во училиштата и наставата да започне со физичко присуство на учениците, ова е ставот на дел од родителите што ги анкетираше ТВ 24, по ...
сите 383 | | | веќе видена

Првиот човек на Собранието, Талат Џафери во дебатниот магазин „Клик Плус“ на ТВ21 посочи дека „на нож“ наишла идејата за алтернативна работа на Собранието. ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ ОГЛАСИ И МИЛЕ ПАНИКА: Ако не нѝ дадат датум, сите ќе се иселиме кај нив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: