Де Лихт: Во Ајакс се чувствував непобедливо, сега сè е поинаку


4 копии

Јувентус со пресврт успеа да го „скрши“ бункерот на Локомотив Москва и оствари исклучително драгоцена победа во Лигата на шампионите, а најзаслужен за славјето ...
| | веќе видена | слични

Никола Рицоли како претседателот на судиската комисија во Италија направи ВАР анализа за сето она што се случувало во Серија А до почетокот на новото коло, а ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Судиската федерација на Италија, Марчело Ники јавно се огласи по повод играта со рака на дефанзивецот на Јувентус, Матијас де Лихт против ...
| | веќе видена | слични

Судиското надополнување на мечот меѓу Јувентус и Болоња беше навистина луд, бидејќи Сантандер ја погоди гредата, Џиџи Буфон имаше фасцинантна интервенција, ...
| | веќе видена | слични

Останато

ГОБ„8 Септември“ повторно станува Ковид центар и ги става на располагање сите свои капацитети, дознава НОВА. Болницата ги отвора вратите за сите пациенти со ...
сите 438 | | | веќе видена

Како уверен Европеец, секогаш останувам оптимист. Дадовме ветување дека во текот на нашето претседателство со Советот ќе се потрудиме да добиеме зелено светло ...
сите 663 | | | веќе видена

Британската компанија АстраЗенека најави дека ќе направи дополнителни тестови ширум светот за да ја процени ефикасноста на вакцината против Ковид-19, изјави ...
сите 353 | | | веќе видена

Посебни емоции предизвика смртта на Марадона кај навивачите на Наполи, тој е нивниот фудбалски Бог, човекот со кој ја покорија Италија, па вечерва на посебен ...
сите 312 | | | веќе видена

„Ставовите на Заев се завршниот удар што тој ѝ го задава на Македонија. Почна од Преспа и промената на името на нашата држава, а сега посегна по идентитетот, ...
сите 144 | | | веќе видена

Најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ обвини дека Владата предлага, како што вели, партиски наместо граѓански буџет и посочи дека за предлог-буџетот на ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Демократската унија за интеграција нема раскол, туку жива дебата која секогаш завршува на ниво на партијата, изјави министерот за надворешни работи Бујар ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Де Лихт: Во Ајакс се чувствував непобедливо, сега сè е поинаку

Од:
До кого (е-маил):
Порака: