Какви се хороскопските знаци кога ќе ви дојдат на гости?

Секој период во Зодијакот носи нешто ново и уникатно, особено во периодот на владеењето на Скорпиите. Има нешто моќно во овој период кога мистериозната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН На работа ќе наидете на мали препреки, но не откажувајте се. Вашиот труд ќе се исплати. Доколку ви се допаѓа некоја личност, направете го првиот чекор! Ве ...
| | веќе видена | слични

 Октомври е веќе при крај, но тоа не значи дека немате време да направите нешто за себе до крајот на месецот. Веројатно секој ден сте преплавени со обврски, ...
| | веќе видена | слични

 Подготвени ли сте за нови професионални предизвици, искористување на нови шанси за подобрување на љубовниот живот и излегување од комфор зоната? Што наумиле ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 382 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 171 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју во живо за „Фокс Бизнис Њуз“, при што ги повтори обвинувања за изборни измами. Во телефонскиот разговор, во ...
сите 207 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Какви се хороскопските знаци кога ќе ви дојдат на гости?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: