Во следните 5 години СРЕЌА НА СЕКОЕ ПОЛЕ за овие 6 хороскопски знака

2 копии

ОВЕН На работа ќе наидете на мали препреки, но не откажувајте се. Вашиот труд ќе се исплати. Доколку ви се допаѓа некоја личност, направете го првиот чекор! Ве ...
| | веќе видена | слични

 Октомври е веќе при крај, но тоа не значи дека немате време да направите нешто за себе до крајот на месецот. Веројатно секој ден сте преплавени со обврски, ...
| | веќе видена | слични

 Подготвени ли сте за нови професионални предизвици, искористување на нови шанси за подобрување на љубовниот живот и излегување од комфор зоната? Што наумиле ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева замина во куќен притвор. Оваа мерка ќе ја издржува во домот во Скопје. Апелацискиот суд, одлуката ја донел, ...
сите 247 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи целосно ги демантира дезинформациите пласирани во одредени медиуми за некаква изградба на кампови за мигранти на ...
сите 289 | | | веќе видена

Според најновите податоци на Државниот завод за статистика, просечната плата во септември годинава бележи ираст од 4,4 отсто и изнесува 25.435 денари што е за ...
сите 315 | | | веќе видена

Македонските репрезентативци, онака како што посакуваа, со триумф над Израел и пласман на третата позиција на табелата во групата ги завршија квалификациите за ...
сите 339 | | | веќе видена

Државата има максимална флексибилност, секогаш можеме да направиме ребаланс, да интервенираме со средства, ликвидноста на државата е голема. Народната банка ги ...
сите 143 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во следните 5 години СРЕЌА НА СЕКОЕ ПОЛЕ за овие 6 хороскопски знака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: