Викторија Бекам за бурниот живот и бракот со Дејвид: „Тоа нѝ помага да ги надминеме сите проблеми, озборувања, афери...“

2 копии

Викторија Бекам вели дека во својот сопруг, поранешниот фудбалер, Дејвид Бекам, се заљубила на прв поглед, но тоа не доволно за успешен и среќен брак и после ...
| | веќе видена | слични

Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, има нова девојка која изгледа како двојничка на неговата мајка. Станува збор за актерката Фиби ...
| | веќе видена | слични

По турбулентната врска со Хана Крос, Бруклин Бекам (20) наводно има нова девојка, пишуваат светските таблоиди. Станува збор за пет години постарата актерка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Порано ја напаѓаа дека се облекува премногу едноставно, па познатата дизајнерка сега отиде во друга крајност. Таа претежно се појавуваше во еднобоен аутфит, а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Италија ќе направи се што е во нејзина моќ да ја поправи оваа грешка и вашата земја да почне со преговорите што е можно побрзо, порача денеска амбасадорот на ...
сите 621 | | | веќе видена

Растот на буџетските приходи од придонеси од пензиско осигурување во 2019 е највисок во последната деценија. Овој раст се должи на отпочнатата консолидација на ...
сите 183 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 119 | | | веќе видена

Проблемот со заостанатата жива во напуштениот погон за електролиза во ОХИС, која како индустриски отпад се уште ја загадува Скопската котлина, може да се реши ...
сите 116 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев, придружуван од министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, вечерва се сретна со европскиот комесар за миграции, ...
сите 210 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викторија Бекам за бурниот живот и бракот со Дејвид: „Тоа нѝ помага да ги надминеме сите проблеми, озборувања, афери...“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: