Најлошите работи кои дадилките ги доживеале на работа: „Имаа соба полна со секс играчки“

2 копии

Да се биде дадилка изгледа како едноставна и идеална работа за да се заработи некој денар, но кога-тогаш на крајот изгледа целосно различно од очекуваното. На ...
| | веќе видена | слични

Тогаш, тогаш, се случи нешто за што не знаеше дека ќе му го промени сиот живот. Доби сопствена соба. Сопствен и само свој свет. Во неа имаше убаво креветче со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Да останеш без татковина е како да останеш без покрив на главата, вели Блаже Конески. Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ја споделува мислата од ...
сите 861 | | | веќе видена

Дводневната 11.средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, вчера заврши без каков било напредок. По онлајн средбата ...
сите 217 | | | веќе видена

Група бугарски интелектуалци меѓу кои повеќето се историчари, психолози, социолози, експерти за човекови права со писмо му се обратија на бугарскиот премиер ...
сите 438 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје е хоспитализран 41 нов пациент поради компликации од коронавирусот. Вкупно 445 лица сомнителни и потврдени за ...
сите 289 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најлошите работи кои дадилките ги доживеале на работа: „Имаа соба полна со секс играчки“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: