Ако ги прави овие нешта, ТОЈ Е ВАШАТА СРОДНА ДУША

 Животот е навистина непредвидлив и никогаш не знаете што може да ви се случи следната минута. Поради ова, секој од нас се обидува да го живее животот до ...
| | веќе видена | слични

 Кога сте во сериозна врска, нормално е вашиот партнер да ви биде најважната личност во животот. Но неретко, кога се во врска, луѓето настојуваат да ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дводневната 11.средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, вчера заврши без каков било напредок. По онлајн средбата ...
сите 235 | | | веќе видена

Вмровските првенци го величаа Вархеи како голем пријател на Македонија, а тој непримерно за еден еврокомесар побара Скопје да се прилагоди на интересите на ...
сите 318 | | | веќе видена

Охрид, 5. декември 2020 (ИНПРЕС) – Во интерес на правовремено и точно информирање на населението кое живее на подрачјето на општините Охрид, Дебрца, Струга, ...
сите 243 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако ги прави овие нешта, ТОЈ Е ВАШАТА СРОДНА ДУША

Од:
До кого (е-маил):
Порака: