Охридска банка без посета на експозитура како дел од новите и подобрени функционалности

Охридска банка објави нови и подобрени функционалности на апликацијата за мобилно банкарство – Моја Банка, за побрзо и поедноставно управување со личните ...
| | веќе видена | слични
3 копии
7 копии

Почна аплицирањето за субвенции за произведено и предадено млеко за периодот од мај до септември годинава. Висината на субвенцијата за овчо и козјо млеко ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Центарот за управување со промени – ЦУП во рамките на проектот „Развој на микро-претпријатија на жени во прекуграничната област” има потреба од набавка на ...
| | веќе видена | слични

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, ги известува сите млекопроизводители дека започна ...
| | веќе видена | слични

Голем интерес пројавија охриѓани за начинот на аплицирање и користење на средствата од Ипард програмата. Тие се едуцираа на инфо денот кој се одржа во Охрид во ...
| | веќе видена | слични

Со презентација во Охрид заокружени се првите две седмици од инфо-деновите што се спроведуваат во рамки на едукативната кампања посветена на можностите што се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Штип на следните градоначалнички избори се брани Македонија, тоа не се обични избори и затоа ги повикувам штипјани да излезат и заедно во првите редови да ...
сите 253 | | | веќе видена

„СДСМ вчера го одржа 25. Конгрес, кој за првпат се одржа дигитално, на далечина со што се испочитуваа мерките и задолженијата за заштита од коронавирусот.Со ...
сите 137 | | | веќе видена

Мерките кои ги препорачуваме како Комисија за заразни болести, треба да донесат поголем бенефит, отколку штета на државата, смета директорот на Центарот за ...
сите 276 | | | веќе видена

Есенскиот бран на Ковид -19 зема се поголем замав. Бројот на заболени расте, а државите воведуваат порестриктивни мерки во обид да го спречат ширењето на ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охридска банка без посета на експозитура како дел од новите и подобрени функционалности

Од:
До кого (е-маил):
Порака: