Ќе платиме 200 милиони евра, а уште го немаме природниот гас

Асоцијацијата со името на компанијата е одраз на нејзината позиција на пазарот на харти од вредност. Дивидендна во континуитет, лесно достапна, застапена во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ кои членуваат во Комисијата за труд и социјална политика вчера одбија да дискутираат за измени на законот кои предвидува зголемување ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе платиме 200 милиони евра, а уште го немаме природниот гас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: