Елмас на мета на три европски гиганти!?


Енис Барди ги пропушти двата квалификациски натпревари на македонската фудбалска репрезентација, но во тој период, ја санираше повредата на мускулот која ја ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Енис Барди, по паузата поради повреда и пропуштањето на октомвриските репрезентативни настапи, повторно се врати на терените. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во Наполи, ...
| | веќе видена | слични

Енис Барди поради повреда одреден период беше во „аут“ за сите фудбалски обврски и воедно мораше да го пропушти двата важни натпревари за Македонија против ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 99 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата утре во рамки на редовната 164. седница ќе ги утврди Предлог-буџетот на Република Северна Македонија за 2020 година, како и Предлог-законот за ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елмас на мета на три европски гиганти!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: