Фаулер: Клоп ми објасни зошто ги одбил Јунајтед и Реал


Ливерпул вчера одигра нерешено на гостувањето кај Манчестер Јунајтед. Манчестер Јунајтед имаше водство скоро до самата завршница, а Ливерпул во текот на целиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед стана првиот тим во Премиер лигата кој успеа да го запре тимот на Ливерпул кој имаше серија од осум победи од исто толку натпревари во ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер, смета дека немало фаул при акцијата во која неговиот тим поведе против Ливерпул во дербито на Англија кое ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жозе Мурињо на саркастичен начин ја прокоментира работата на Оле Гунар Солшер во Манчестер јунајтед. Солшер откако стави потпис на перманентниот договор со ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо вчера на „Олд Трафорд“ ја имаше улогата на еден од стручните коментатори на дерби пресметката помеѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул. Португалецот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед уште еднаш не успеа да забележи победа и да прокнижи три бода откако ремизираше во дерби пресметката против Ливерпул одиграна на „Олд ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул одигра нерешено 1:1 на „Олд Трафорд“ во натпревар кој го одбележа деветтото коло од најсилното англиско фудбалско првенство. „Редси“ извлекоа бод во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фаулер: Клоп ми објасни зошто ги одбил Јунајтед и Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: