Целосен аутфит со едно парче – џемпер фустаните се идеални за актуелната сезона

Одредени парчиња облека имаат клучна улога во конкретна сезона од годината, до толку што истата е незамислива без нив во моден контекст. Во периодот есен-зима ...
| | веќе видена | слични

Иако надвор изгледа како сè уште да е лето, сепак, есента одамна пристигна па додека ги очекуваме студените денови, можеме да се подготвиме со некои стилски ...
| | веќе видена | слични

 Жените го знаат проблемот кој се создава кога имате премногу парчиња облека, а ниту една идеја како да ги искомбинирате истите. Но, најголемата заблуда во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 228 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, пратеник во Собранието од ВМРО-ДПМНЕ на денешната комисија за финансирање и буџет зборуваше за амандманот кој е на предлог на граѓанскиот ...
сите 156 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 116 | | | веќе видена

Вечерва и Кичево се крена на нозе против штетните преговори кои ги води Владата на Зоран Заев заедно со други 10 градови во Македонија. Како што може да се ...
сите 92 | | | веќе видена

Наместо да се крие зад партиски соопштенија, да организира таканаречени протести преку кои си ја спасува фотелјата, Мицкоски да излезе и да каже: со кого ...
сите 592 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Целосен аутфит со едно парче – џемпер фустаните се идеални за актуелната сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: