СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА! Познатата актерка покажа како се носи најпопуларната боја оваа есен (ФОТО)

Сите нијанси на розова боја се во тренд оваа сезона. Многу дами се израдуваа на оваа женствена нијанса која не е карактеристична за есен. Актерката Пријанка ...
| | веќе видена | слични

Познатата глумица одлучи да ја продаде својата вила во Џорџија, па на интернет се појавија фотографии од нејзиното удобно семејно гнездо. Природни материјали, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Народот се буди, протест сега за да не биде предоцна. Денес ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните ќе протестира затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, ...
сите 301 | | | веќе видена

Нема напредок во решавање на спорот со Македонија. Втор ден работатата на мешовитата мултудисциплинарна комисија за историски и образовни прашања, создадена за ...
сите 55 | | | веќе видена

Антон Кутев, пратеникот од Бугарската социјалистичка партија, смета дека секој постигнат договор ќе биде залуден доколку Бугарите не ги убедат Македонците дека ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА! Познатата актерка покажа како се носи најпопуларната боја оваа есен (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: