Карагер откри кој му е омилен играч од Ливерпул: Тој е машина!

2 копии

Јувентус веќе доста време доминира во Серија А, а тоа дефинитивно почна да ги фрустрира противниците кои веќе и јавно почнаа да говорат за тоа. Наполи во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Наполи оваа сезона сака да се обиде да ја прекине и доминацијата на Јувентус, а играчот Фаузи Гулам истакна дека наполитанците се уморни од завршување на второ ...
| | веќе видена | слични

Ако оние кои започнуваат добро завршуваат половина од работата, се чини дека Јувентус е на добар пат. Шампионите на Италија се единствените големи имиња во ...
| | веќе видена | слични

Додека во полн ек се мечевите од квалификациите за Европското првенство, тренерот на Интер, Антонио Конте, е фокусиран на работата која допрва ќе следи. Интер ...
| | веќе видена | слични

Интер во последното коло од Серија А на свој терен играше против Јувентус и запиша пораз со 2:1. Со тоа, Нероаѕурите го запишаа првиот пораз оваа сезона и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев рече дека на следните изборни листи на СДСМ 50 отсто од кандидатите ќе бидат жени. „Ние сме предводници на концептот 50-50 на застапеност ...
сите 509 | | | веќе видена

Владата на Зоран Заев го жртвува развојот на државата заради поткуп на гласачите, вели професор д-р Трајко Славески, член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 170 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 140 | | | веќе видена

Нашата програма ќе се базира на работа, работа и само работа на сите полиња исто како да го имаме добиено датумот, исто како да бркаме исполнување на сите ...
сите 155 | | | веќе видена

Во комбинатот ОХИС во Скопје има „хемиска бомба“ од околу осум тони жива, која десетина години е оставена да тече по погонот за електролиза, да испарува во ...
сите 136 | | | веќе видена

Ќе го почнам ова денешно обраќање, со еден цитат кој совршено се вклопува со денешните мигови „Времето е неподносливо тешко, проблемите надвиснале, но не ...
сите 275 | | | веќе видена

Полесна трговија, минување на стока без царини и чекање, патување без пасоши, полесно вработување во Србија, Македонија и Албанија за граѓаните на тие земји се ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карагер откри кој му е омилен играч од Ливерпул: Тој е машина!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: