Евролига Топ 10: Еванс го прегази Диоп со брутално забивање (Видео)Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 278 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 240 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Евролига Топ 10: Еванс го прегази Диоп со брутално забивање (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: