Северна е епско промашување, а Димитров и Заев неспособни и историски штетни

3 копии

Универзитетската професорка, Јасна Котеска пишува дека според неа, Преспанскиот договор е огромно промашување, а премиерот и шефот на дипломатијата се ...
| | веќе видена | слични

Универзитетската професорка, Јасна Котеска пишува дека според неа, Преспанскиот договор е огромно промашување, а премиерот и шефот на дипломатијата се ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

На подрачјето на Центар полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција во координација со Секторот за меѓународна полициска соработка – Одделение ...
сите 461 | | | веќе видена

Бугарија го потврди својот став за европската перспектива на Република Македонија на денешниот редовен состанок на Советот за општи работи во Луксембург, ...
сите 486 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Северна е епско промашување, а Димитров и Заев неспособни и историски штетни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: