Агентот на Елмас: Момчето има карактер, синоќешниот натпревар беше многу важен и сите видоа што направи тој


Агентот на Елиф Елмас разговараше со медиумите од Италија по двата гола на „дијамантот“ против Словенија, вели дека главен адут на Македонецот е тоа што може ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во Наполи, ...
| | веќе видена | слични

Енис Барди поради повреда одреден период беше во „аут“ за сите фудбалски обврски и воедно мораше да го пропушти двата важни натпревари за Македонија против ...
| | веќе видена | слични

Енис Барди е подготвен за настап за Леванте на гостувањето на „Санчес Писхуан“ во Севилја откако ја санира повредата поради која не беше во комбинација на три ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена, Ељиф Елмас отпадна од трката за наградата за најдобар млад фудбалер на светот, која ја доделува „Тутоспорт“, но си доби место во најскапиот ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Енис Барди се очекува да биде во комбинација за настап во дресот на Леванте против Севилја викендов во шпанската Ла Лига. Барди не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На основа на работни групи ќе се разгледаат сите модалитети како да се имплементира препораката на Венецијанската комисија за Законот за употреба на јазиците, ...
сите 323 | | | веќе видена

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 411 | | | веќе видена

Пронајдени се телата на уште шест жртви од ерупцијата на вулканот на Белиот остров во Нов Зеланд. Специјалните единици на војската поминале четири часа на ...
сите 129 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 125 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Елмас: Момчето има карактер, синоќешниот натпревар беше многу важен и сите видоа што направи тој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: