Клоп е повторно менаџер на месецот во Премиерлигата


Мохамед Салах и Жоел Матип денес ќе направат фитнес тестови, па дури после тоа со сигурност ќе се знае дали двајцата ќе можат да играат во големото дерби со ...
| | веќе видена | слични

Норвешкиот крал Харалд Петти ќе биде специјален гостин на големото англиско дерби меѓу Манчестер јунајтед и Ливерпул што ќе се игра на „Олд Трафорд“ во недела, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп се шегува дека Манчестер Јунајтед е единствената екипа што во моментов сака да се справи со „црвените“. Германецот ова го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп се пошегува дека Манчестер Јунајтед е единствен тим кој сака да игра со „црвените“ во овој момент. Викендов на програмата е ...
| | веќе видена | слични

Вирџил Ван Дајк инсистира на тоа дека натпреварите против Манчестер Јунајтед не се најважни во сезоната за Ливерпул, тој ги цени оние од Лигата на шампионите и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Ѓаволите" можеби го има најлошиот старт во последните 30 години, само два бода ги дели од зоната за испаѓање, но не е се така црно, Оле Гунар Солшер има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 382 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2019 тестирања, а регистрирани се 820 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-279, ...
сите 362 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче го покани Никола Пановски, универзитетскиот професор по микробилогија да ги посети ковид центрите на интерните клиники во ...
сите 671 | | | веќе видена

Уште во февруари, кога пандемијата на коронавирус брзо се рашири, Светската здравствена организација (СЗО) предупреди за поплава од дезинформации и лажни вести ...
сите 263 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 162 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Американскиот претседател, Доналд Трамп, денеска изјави дека за него можеби ќе биде тешко да ги изнесе обвинувањата пред Врховниот суд за изборна измама за ...
сите 263 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп е повторно менаџер на месецот во Премиерлигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: