Бред и Анџелина уште не се разведени – никако да се договорат што да прават со замокот во Франција


Бред Пит и Анџелина Џоли уште не се официјално разведени, иако се раделени веќе три години. Поранешната холивудска двојка не може да се договори што да се ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот глумец Антонио Бандерас во интервју за американскиот магазин „Пипл“, откри дека секогаш ќе ја сака својата поранешна жена, актерката Мелани ...
| | веќе видена | слични

Филмот “Roar” важи за најопасниот филм некогаш снимен, а сè поради 150-те недресирани лавови и тигри кои учествувале во снимањето, како и 70 повредени членови ...
| | веќе видена | слични

Сè што има денес, сиот успех кој го има постигнато, Џенифер Лопез може да си заблагодари исклучиво себеси, односно својата упорност. На исполнување на својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Состојбата со ширењето на коронавирусот во земјава е особено сериозна, а граѓените мора доследно да ги почитуваат мерките за заштита – носење маски, држење ...
сите 359 | | | веќе видена

Вчера беа регистрирани високи 862 нови случаи на позитивни пациенти од коронавирусот во Македонија и 14 лица кои го загубија животот. Вкупната бројка на ...
сите 1036 | | | веќе видена

Бројот на позитивните на корона вирусот два дена по ред е над 800, но тоа што посебно ги загрижува матичните лекари е дека имаат многу повеќе пациенти кои ...
сите 339 | | | веќе видена

Велешкото јавно обвинителство ќе го истражува случајот со полицаецот од СВР Велес, кој го прекршил решението за изолација и со позитивен тест на коронавирус ...
сите 131 | | | веќе видена

Во време на Ковид пандемија, во насока да ги заштитиме тие што се грижат за нашето здравје и спасуваат животи, предлагам Владата и Министерството за здравство, ...
сите 221 | | | веќе видена

Поради зголемениот број на заразени со Ковид-19 во земјава, од ВМРО-ДПМНЕ соопштија дека одлучиле денешниот протест да го спроведат со намален број на ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бред и Анџелина уште не се разведени – никако да се договорат што да прават со замокот во Франција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: