Клоп со своја верзија за неочекуваната понуда која ја добил од Борусија: Не знаев дали е глупав, или пијан!

Ханс Јоаким Вацке денеска откри дека пробал да го врати Јирген Клоп во Борусија Дортмунд и покрај тоа што знаел дека ќе добие негативен одговор, а набрзо по ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Денилсон Де Оливеира или попознат како Денилсон е еден од играчите кој остави трага во шпанскиот фудбал носејќи го дресот на Бетис, па тој денеска е еден од ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп е познат како еден од тренерите кој работи со најголема страст и тоа се виде во сите екипи кои ги водеше. Се чини дека Германецот има голема страст ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендата на Ливерпул, Роби Фаулер откри зошто Јирген Клоп одбил понуди од Манчестер јунајтед и Реал Мадрид и го одбрал Ливерпул за следна дестинација, ...
| | веќе видена | слични

Роби Фаулер во својата колумна за Мирор открива дека Јирген Клоп во минатото го одбил кормилото на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид, на Германецот не му се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 906 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Од обединител на Европа, како што се појави на почетокот на неговиот мандат, францускиот претседател Емануел Макрон е на пат да стане нејзин уништувач, вели „ ...
сите 270 | | | веќе видена

На 23.10.2019 годинa во 00.45 часот на крстосницата од улиците „Народни херои“ и „Ѓорѓи Димитров“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп со своја верзија за неочекуваната понуда која ја добил од Борусија: Не знаев дали е глупав, или пијан!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: