Реал Мадрид ќе се обиде да го ангажира Ериксен веќе во јануари, но има конкуренција во три други клубови


Кристијан Ериксен се најде на насловната страна на АС и Марка, весниците блиски до Реал Мадрид пишуваат дека „кралевите" во јануари ќе се обидат да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зинедин Зидан речиси цело лето бараше од Флорентино Перез да му го доведе Пол Погба, но иако претседателот на Реал Мадрид се обиде да го ангажира Французинот, ...
| | веќе видена | слични

На состанок во Дубаи, Зинедин Зидан го убедил Пол Погба да дојде во Реал Мадрид и тоа во најкраток можен рок, ова го тврди „Мирор“ од Англија. Со ексклузивна ...
| | веќе видена | слични

Пол Погба веќе извесен период интензивно се поврзува со трансфер во Реал Мадрид. Но, и покрај најавите дека ќе биде во изминатиот летен преоден рок тоа не се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

За време на паузата поради квалификациите за ЕП 2020, Зинедин Зидан и Пол Погба се видени во Дубаи како разговараат, а тоа одма ги подгреа шпекулациите за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Цело лето се пишуваше за потенцијалниот трансфер на Пол Погба, а еден од клубовите кои најмногу беше поврзуван со Французинот беше Реал Мадрид. Зидан сака да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид ќе се обиде да го ангажира Ериксен веќе во јануари, но има конкуренција во три други клубови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: