Пеп: Има еден играч кој не би го продал ни за 500 милиони евра


3 копии

Актуелниот шампион на Англија жестоко реагираше по објавата на распоредот во Премиерлигата за декември и јануари, „граѓаните" сметаат дека тие се оштетени а ...
| | веќе видена | слични

„Граѓаните“ се побунија откако денеска беше соопштен распоредот за декември и јануари, Манчестер Сити смета дека Ливерпул е фаворизиран откако тие добија ...
| | веќе видена | слични

Заврши интернационалната пауза, а претстојниов викенд се играат натпреварите од деветтото редовно коло во најсилниот англиски фудбалски шампионат, тоа е ...
| | веќе видена | слични

Англиската Премиер лига, а со тоа и клубовите, заработуваат најмногу од телевизиски права, но тоа носи и одредени обврски кои може да се претворат во ...
| | веќе видена | слични

„Топчиите“ веројатно ќе бидат засилени во својот состав за Александре Лаказет за претстојното гостување кај Шефилд Јунајтед во понеделник во рамките на осмото ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо викендов по вторпат ќе се врати на „Олд Трафорд“ откако доби отказ од кормилото на Манчестер јунајтед. Португалскиот стратег ќе биде гостин во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска,Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 142 | | | веќе видена

Преку континуирано вложување во здравството, образованието и социјалната грижа и мерки како дуалното образование, ќе се подобрува продуктивноста и ...
сите 180 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи целосно ги демантира лагите и дезинформациите пласирани во одредени медиуми за некаква изградба на кампови за мигранти на ...
сите 276 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 102 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска најави дека ќе покрене финансиска истрага за судиите кои донесоа одлука за куќен притвор на поранешната специјална обвинителка ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пеп: Има еден играч кој не би го продал ни за 500 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: