Клоп добил понуда да се врати во Дортмунд па им порачал: Дали сте луди или пијани?

„Милионерите" во 2018 имале амбициозен обид да го вратат Јирген Клоп на Сигнал Идуна Парк, сепак стратегот не сакал да слушне за заминување од Ливерпул.Јирген ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Денилсон Де Оливеира или попознат како Денилсон е еден од играчите кој остави трага во шпанскиот фудбал носејќи го дресот на Бетис, па тој денеска е еден од ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Борусија Дортмунд и Баерн Минхен се големи ривали во Германија и редовно се борат за пехарите во домашните конкуренции, па затоа изненади многумина приказната ...
| | веќе видена | слични

Во осум години колку што помина во Манчестер Јунајтед, Немања Видиќ остави значителна трага во Премиер лигата. Србинот освои пет титули во најелитното англиско ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола, како тренер на Барселона, имаше неколку големи погрешни чекори во донесувањето на фудбалери, а Дмитро Чигрински сигурно е на врвот. Барселона го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп добил понуда да се врати во Дортмунд па им порачал: Дали сте луди или пијани?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: