Ариел Винтер повторно ја покажа својата одлична форма


Видеото кое Ријана го објави на Инстаграм ги заскокотка страстите на нејзините обожаватели, заводливо и филмски прошетувајќи се како да е на модна писта, ...
| | веќе видена | слични

На 53-годишната Хали Бери годините ништо не ? можат, па и во шестата деценија мами воздишки од мажите ширум светот. Таа од 90-те години на минатиот век важи за ...
| | веќе видена | слични

На овогодинешното доделување на најпрестижната европска фудбалска индивидуална награда, „Златна копачка“, фудбалскиот ас Лео Меси беше заедно со атрактивната ...
| | веќе видена | слични

Левиот бек на Манчестер Сити, Александр Зинченко, се вери денеска со згодната новинарка која често ја бакнуваше пред малите ТВ-екрани. Репрезентативецот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ на денешниот протест под мотото „Оставка на Заев, слобода на народот“ посочи дека од Министерството за ...
сите 830 | | | веќе видена

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов денеска рече дека не се согласува со изјавата на премиерот Зоран Заев дека Бугарите го ослободиле Скопје и дека ...
сите 343 | | | веќе видена

Според неделниот извештај на Институтот за јавно здравје за периодот од 23 до 29 ноември намален е бројот на нови случаи со Ковид-19. Тестирани се вкупно ...
сите 370 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Владо Бучковски е убеден дека ќе најде решение, околу спорот со Бугарија. -Убеден сум дека ќе најдеме решение, но не за седум дена. Можеби ...
сите 164 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 498 | | | веќе видена

Роман Грожан излезе од болница само по три дена откако доживеа тежок судар и едвај спаси жива глава од запалениот болид во текот на трката за големата награда ...
сите 91 | | | веќе видена

Самопрогласениот хистеричен политичар четири дена се крие и не дава одговор на јавно поставени прашања. Наместо одговор, Мицкоски со денови организира собири ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ариел Винтер повторно ја покажа својата одлична форма

Од:
До кого (е-маил):
Порака: