Претседателот на Лион: Точно е дека Мурињо не одби, имал одбрано друг клуб

Првиот човек на Лион, Жан Мишел Ола ги потврди гласините дека имале неуспешен обид за ангажман на Жозе Мурињо и откри дека Португалецот веќе имал одбрано друг ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Португалскиот стратег Жозе Мурињо би можел да се врати во Премиер – лигата и да го преземе составот на Тотенхем, најавуваат медиумите на Островот. Тој треба да ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо многу брзо би можел да се врати во тренерската работа. Мурињо скоро една годна е без работа откако доби отказ во Манчестер Јунајтед кон крајот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Трофејниот португалски стратег, Жозе Мурињо веќе подолго време е без ангажман и тоа откако доби отказ од премиерлигашот Манчестер Јунајтед. Иако во повеќе ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Лион, Жан Мишел Ола потврди дека имал обид да го именува Жозе Мурињо за нов тренер, но „специјалниот“ ја одбил понудата бидејќи имал пикирано ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателот на Лион: Точно е дека Мурињо не одби, имал одбрано друг клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: